Studio aranżacji wnętrz Archi-Vision - kilka słów o nas

Archi-Vision pracownia architekta Krzysztofa Kinaszewskiego

Studio aranżacji wnętrz Archi-Vision zostało założone w 1996 roku jako pracownia architekta Krzysztofa Kinaszewskiego – absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Pracownia architektoniczna Archi-Vision znajduje się w jednej z kamienic Vis-a-Vis przy ul. K. Pułaskiego 14/36a w bardzo malowniczej dzielnicy królewskiego miasta Krakowa – Dębnikach ze wspaniałym widokiem na oddalony Wawel.

projektowanie wnętrz Kraków, Katowice i Śląsk - pracownia architekta

Potencjał naszego biura stanowią:

- Doświadczenie, które jest wynikiem naszej wieloletniej pracy
- Bezustanne poszukiwanie interesujących i optymalnych rozwiązań
- Setki wykonanych dla klientów projektów i adaptacji
- Innowacyjne pomysły i kreatywność grupy młodych architektów

oferta naszego studia projektowego

Pracownia architektoniczna Archi-Vision z Krakowa jednocześnie trudni się architekturą oraz projektowaniem wnętrz.

Zawsze zapewniamy naszym klientom obsługę całościową – od początkowych konsultacji, wyselekcjonowania materiałów i wyrysowania projektu poprzez pełną adaptację inwestycji aż do nadzoru autorskiego w obszarze wykonania inwestycji. Prowadzimy współpracę z renomowanymi i polecanymi branżowymi pracowniami, by klientom dostarczać pełną obsługę.
Zawsze do przekazanego naszemu biuru zlecenia dopasowujemy indywidualnie grupę architektów i pracowników branżowych. Nadzorujemy stale kooperację pomiędzy poszczególnymi firmami i uczestnikami inwestycji.

Profil realizowanych przez biuro usług:Stale powiększająca się grupa kontrahentów i klientów oraz nowe projekty i inwestycje prowadzone tak w Krakowie, jak i w wielu miastach południowej Polski to nasze najlepsze referencje.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą,

Studio architektoniczne Archi-Vision

klienci

Proton Property Sp. Z. o.o.
Ul. Racławicka 58, Kraków

Mix – Nieruchomości Sp. Z. o. o.
ul. Wielicka 72, Kraków

FHU Andrex s.c. M I A Bochnak
Raba Wyżna

Inter Car Nowak Sp. z. o. o.
ul. Zakopiańska 167 Kraków

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Ul. Rakowicka 27, Kraków

Bart 20 Sp. Z o.o.
Ul. K. Pułaskiego 14/36A, Kraków

Sobiesław Zasada S.A.
Ul. Armii Krajowej 19, Kraków

ACAR – Developer Sp. Z o.o.
Ul. Armii Krajowej 119, Kraków

Bacówka A. Chwist Sp. J.
Rajbrot 470

F. R. B. Inter – Bud
Inż. Stanisław Łukasik
Ul. Czerwone Maki 65, Kraków

PPHU Polmex Sp. z o.o.
Ul. Magazynowa 1, Nowy Sącz

Najwyższa Izba Kontroli w Krakowie
Ul. Łobzowska 67 , Kraków

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych I Autostrad
Oddział w Krakowie, ul. Mogilska 25

Metropolix Sp. z o.o.
Ul. Rzemieślnicza 26, Kraków

Studio projektowe Archi-Vision

Archi-Vision to studio projektowe, które zapewnia swoim klientom pełną obsługę w ramach usług takich jak projektowanie architektoniczne oraz projektowanie wnętrz. Kraków jest sidzibą naszej firmy.

Firma działa od 1996 roku, została założona przez architekta Krzysztofa Kinaszewskiego, który ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. Aktualnie Archi-Vision to biuro skupiające młodych i kreatywnych architektów, a także wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie.

Razem tworzymy zgrany zespół, gwarantując naszym klientom rozwiązania jednocześnie unikatowe i oryginalne, jak i dopracowane w każdym szczególe pod kątem technicznym. Naszym klientom zapewniamy zawsze profesjonalną obsługę wraz z indywidualnie dopasowaną paletą usług. Do każdego zlecenia podchodzimy tak, aby zapewnić inwestorowi pełne zadowolenie z efektu – właśnie dlatego nasze biuro ma wiele pozytywnych referencji.

Architekt z długloletnim doświadczeniem

Kilkanaście lat obecności naszego biura w sektorze usług architektonicznych dało nam wszechstronne doświadczenie, na bazie którego kreujemy nasze projekty. Ciągle dążymy do coraz lepszych wyników, doszkalamy się, uczestniczymy w wydarzeniach branżowych, podążamy za najnowszymi trendami architektonicznymi i projektowymi.

Naszą specjalnością jest w szczególności projektowanie nieruchomości o charakterze komercyjnym. Uczestniczyliśmy już w wielu inwestycjach na szeroką skalę, ale także zajmujemy się przygotowywaniem dopasowanych do potrzeb naszych klientów projektów budownictwa jednorodzinnego.

Pełen zakres naszych usług to:

- projektowanie architektoniczno-budowlane
- projektowanie wykonawcze
- przygotowywanie koncepcji architektonicznych oraz wizualizacji
- sprawowanie nadzoru autorskiego
- sporządzanie niezbędnej dokumentacji, w tym warunków zabudowy

Dzięki naszemu wsparciu klienci mogą uzyskać fachowego partnera, z którym realizacja inwestycji będzie przebiegała zgodnie z założonym planem.

Kompleksowe i profesjonalne projektowanie wnętrz

Nasze biuro działa także w sektorze projektowanie wnętrz. Zdajemy sobie sprawę z tego, że również wnętrze budynku jest jego integralnym elementem, który wymaga starannego dopracowania, dlatego przygotowujemy kompleksowo projekty dla wnętrz biurowych, mieszkalnych oaz komercyjnych. Stawiamy na ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania, które łączymy kreatywnie z efektownymi materiałami i detalami wykończeniowymi. Przygotowujemy koncepcje wnętrz, wizualizacje, sprawujemy nadzór autorski nad realizacją projektu.

Archi-Vision – architekt - Kraków Katowice, Śląsk – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!